Ahsap Parke Çiçekçiler Firin ve Pastaneler
Akaryakıt istasyonları Çig Köfteciler Fitness
Aktar ve Baharatçılar Çilingir Anahtarcilar Fotograf Sütüdyolari
Alis Veriş Merkezi Danismanlik Hizmetleri Gida Manav Sarküteri
Alkollü içeçek ve meşrubat Dekorasyon ve Mobilya Giyim Magazalari
Alüminyum Küpeste Ferforje Deri Ürünleri Güzel Sanat Müzik Okullari
Ambalaj Temizlik Ürünleri Dernekler Halı Saha
Anaokullari Diğer Hali ve Oto Yikamalar
Araç Kiralama (Gökas Filo) Diş Hastanesi (Superdent agız ve diş sağlığı polikliniği) Hamam
Asansör Dis Hekimleri (Superdent agız ve dıs saglıgı polıklınıgı) Hastane-Tıp Merkezi
AT BİNİCİLİK Diş Polikliniği (Superdent agız ve diş saglıgı polikliniği) Havuz Sistemleri
Avukatlar Dişçi (Superdent agız ve diş sağlığı polikliniği) Iletisim Merkezi
Ayakkabi Ayakkabi Bakım Merkez ve Çanta Mağazaları Diyetisyen İmplant Tedavisi (Superdent agız ve dıs saglıgı poliklinigi)
Bankalar Dügün Salonlari İnşaat
Beyaz Esyalar Eczane İnternet Cafe
Bilgisayar Bilisim Teknik Servis Egitim İnternet Reklamcılığı
Boks Elektrikçiler Isitma ve Sogutma Sistemleri
Cafe Elektronik&Uydu Sistemleri İşitme Cihazları
Cam Balkon Pimapen Emlak ve Gayrimenkul Kasap
Çatı Yapımı ve Tadilatı Fast food Kirtasiyeler
  • Ozge

    Taşdelen kardiyum taksi durağında önce gelip beklememe rağmen önüne gelen taksiye binmeye çalışıyor sıra var mı kim arayıp çağırmış belli değil.Taksi şoförü de kimi alacağını bilmeden bineni götürüyor.Kesinlikle düzen yok ilgi alaka sıfır!Hastaneden çıktım operasyonlu hâlimle sıra bekliyorum benden önce binip gidiyorlar durak hiç takip etmiyor binecekleri!Ayrıca taksi sayınız yetersiz olmalı ki uzun süre bekletiliyoruz.
  • Selma

    BERBATLAR!! Daha önce 3 kez yaptığım gibi Saçımı dipleri kendi rengim uçları ombre olmasını istedim işimden dolayı zamanım olmadığı için ve bana önerildiği için kırık makas çekmeköy'e gittim.. İstediğim şeyi anlattım açıkça hatta bir video izlettim yapabilir misiniz yapamazsanız beklerim daha önceden gittiğim yere giderim dedim orada ki gül hanım atladı tabii yapabiliriz diyerek! Ve 250tl aldılar!!! Beni oradaki çalışan erkek çok bilmiş bir şekilde oturttu dipleri açacağız yoksa çok kötü olur dedi ilk defa bi kuaför böyle bişe söyledi neyse dedim bi bildikleri vardır oturdum dipleri rsmen orielle açtılar turuncu bi saç bu ne diyince bi kez daha boyadılar yine sarı tonu ama iğrenç bi renk!! Uçlara sarı atmaya başladılar ama hiç görmediğim bi şekilde şaşkın şaşkın izledim sadece... Uçlarım da yumurta sarısı olduktan sonra iyice suratım düştü kendi kafanıza göre bi çalışma yaptınız dedim diplerime bi daha boya sürdüler ama sinirden hiç bişe görmedim saat gece 10a kadar uğraştı bi de bişe yapıyormuş gibi! ertesi sabah tekrar gittim diplerme bi daha boya sürdü sızladı baya.. memnun olmadığımı istemediğim bişeyi yaptıklarını söyledim çok boya sürdük bi iki hafta kullan sonra istediğin gibi yaparız dediler iki hafta bekledim gittim ve sonuç komple boyayalım ekstra boya ücretini verin dediler tabi sinirden kalktım gittim! Haram zehir zıkkım olsun! Sakın gitmeyin kendini gerçekten kuaför sanan üç dört kişinin her işi yapmaya çalıştığı rezil ve dibin dibi bir yer!
  • Mehtap

    Geldim kuaför du ama bundan sonra ne tavsiye nede geleceğim bi kuaför internete o kadar reklam yapılmış ama boş randevu alıp geldim ama kapalı bütün planım alt üst oldu bilginizeÇekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım