Çekmeköy'de Basamak Danışmanlık

Adres : Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. No:20 Kat:4 Çekmeköy/İSTANBUL
Yetkili : Zeki ÖZTAŞKIN
Telefon : (0216) 639 0 100
Gsm : 0544 316 24 02
Fax :
Web : www.basamakdanismanlik.com
Facebook : https://www.facebook.com/pages/Basamak-Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1k/1524603127778796?fref=ts
Şube :
Twitter :
Bu firma 50149 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

Basamak Psikolojik Danışmanlık Merkezi, yetişkin, çocuk ve ailelere yönelik danışma hizmeti sunmak, özel eğitim gereksinimi olan çocuklar için danışmanlık ve eğitim hizmeti vermek ve konuşma gecikmesi, konuşma problemi yaşayan bireylere yönelik yeni kullanılmaya başlayan bilimsel bir yöntem olan konuşma sesleri gelişimi eğitimi ile dil konuşma eğitimi vermektedir.

Basamak ismi, yaşamda çıkılan basamaklarda karşılaşılan problemlerde bireylerin yanında olmak, destek olmak, onlara eşlik etmek düşüncesi çıkış noktası ile oluşturulmuştur. Basamak ’da yetişkin, çocuk ve aile danışmanlığının yanı sıra, ergen danışmanlığı, çift ve aile terapisi alanlarında da uzman psikologlar hizmet vermektedir. Amacımız duygusal sorunlar yaşayan kişilere, sorunlarının çözümünde psikolojik destek sunmak. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara refakat etmektir.

Basamak Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde, özel eğitim birimimizde otizmli çocukların ailelerine danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra, otizmli çocuklar ve aileleri dışında, davranış problemleri, dikkat dağınıklığı veya öğrenme güçlüğü olan ilköğretim çocuklarına danışmanlık, okul ortamında yaşanan uyum ve davranış sorunları, dikkat ve algı testlerini uygulama, yorumlama hizmetleri de verilmektedir. Bunların yanı sıra normal gelişen çocukların ailelerine de çocuk gelişimi hakkında destek sunulmaktadır.

Özel eğitim uzmanımız tarafından öğretmen ve rehber öğretmen meslektaşlar için hizmet içi eğitimler verilmekte, otizmli çocuklar ile çalışmanın gereklilikleri ve onlara yaklaşımın nasıl olması gerektiği ile ilgili ailelere ve eğitimcilere yönelik eğitim verilmekte, kurumlara yönelik olarak ise seminer ve atölye çalışmaları düzenlenmektedir.

Dil konuşma eğitsel tedavi hizmetimiz ile kurucularımızın uyguladığı yöntemin sahibi Yrd. Doç. Dr. Fulya YALÇINKAYA ‘dan aldıkları konuşma sesleri gelişimi eğitimi ile konuşma gecikmesi veya konuşma problemi yaşayan bireylere yönelik etkili sonuç alınan yöntem kullanılmaktadır.

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com  adresinden ulaşabilirsiniz…

  Firma Galerisi

Firma Haberleri


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)

Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım