Erdem İnşaat Yalova Armutlu'da Doğa Evleri Projesinin Temelini Attı


25.07.2017

Yalova Armutluda yaptığı Şimşek evleri projesi ile adından söz ettiren Erdem İnşaat Armutludaki 2. Projesi olan Doğa evlerinin temelini attı.

Merkezi İstanbul Çekmeköy’de bulunan İnşaat sektöründe 23 yılık deneyime sahip olan ve yaptığı projeler ile adından söz ettiren Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini attı.

Asansörlü ve deniz manzaralı toplam 23 Dairelik proje, Fitness Salonu, Toplantı Salonu, Mescit, Botanik bahçe, Şelale vb. yaşam alanları ile Yalova Armutlunun en gözde projesi olmayı hedefliyor.

Bizim İçin Önemli olan Kalite

Erdem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Erdem “ Yalova Armutluda başlatmış olduğumuz Şimşek evleri projemizi tamamlayarak teslim ettik, şimdi sırada Doğa Evleri projemiz var.  En büyük referansımız yaptığımız projelerimiz diyerek tatil cenneti Armutlu’da benim de evim olsun diyen tüm vatandaşlarımızı projemizi incelemek üzere ofisimize bekliyoruz"dedi.

Armutlu’da yaşanılabilir yaşam alanları inşa ediyoruz

Yalova Armutlu termal suyu, temiz denizi ve muhteşem doğa harikası ormanları ile her kesimin beğenisini kazanmış olup İstanbul’a yakın olması tatil yapanların ilk tercihleri arasında yerini almıştır. Bizde Erdem İnşaat olarak Yalova Armutlu’da Şimşek Evleri Projemizi tamamladık. Modern hayatın getirdiği tüm kaliteyi Şimşek Evleri Projemizde uyguladık. Dairelerin içerisinde spot lambalar, germe tavanlar, görüntülü diafonlar, fitness, botanik bahçe, şelale gibi bir çok yaşam alnını projemize dahil ettik. Tüm dairelerimizin satışlarını yaparak iskânımızı da alarak projemizi sonlandırdık. Şimdi sıra Erdem İnşaat Armutlu Doğa Evleri projemizde. İnşallah 5-6 ay gibi zamanda bitireceğiz” dedi. 

 

Bu haber için düzenlenmiştir.Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım