Çekmeköy'de Ay-Ses İşitme Cihazları Merkezi

Adres : Çamlık Mahallesi, Şahinbey Caddesi, No:22 K:1 D:6 Çekmeköy / İstanbul
Yetkili : Ayfer Işık
Telefon : Çekmeköy: 0216 641 93 25 Ihlamurkuyu: 0216 612 85 90
Gsm : 0553 920 01 75
Fax : 0216 612 85 90
Web : http://aysesisitmemerkezi.com/
Facebook :
Şube : Ihlamurkuyu Mahallesi,Alemdağ Caddesi, Kızılırmak İşhanı A Blok No:281 Kat:1 D:15 Ümraniye / İstanbul
Twitter :
Bu firma 44353 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

2006 yılında kurulan AYSES İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ olarak sizlere uzman kadromuzla hizmet etmekten onur duymaktayız. Çalışma prensibimiz hastalarımızın memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Önceliğimiz hastalarımızın işitme kaybına uygun en doğru cihazı en uygun şekliyle sunmaktır. Merkezimizde işitme cihazı kullanması gerekenlere yönelik bire bir cihaz uygulaması yapılmakta ve tüm uygulamalar, işitme uzmanları tarafından bilgisayar destekli, kişiye özel olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şirketimizin sunduğu ürünler ve hizmetler  direkt insan sağlığı ile ilgili olduğu için, sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hastalarımıza ulaştırmayı hedeflemekteyiz.
Bu hedefler doğrultusunda;

  • Tüm odyolojik tetkik ve işitme cihazı uygulamalarını son teknolojiyi kullanarak doğru şekilde yapmak
  • Dengeli ve sağlam büyümek
  • Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak

için tüm çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com  adresinden ulaşabilirsiniz…  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)

Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım