Çekmeköy'de Valencia Güzellik Salonu Çekmeköy

Adres : Mimarsinan Mahallesi Serhat Sokak No:4 Çekmeköy İstanbul (Roman Mağazası sokağı karşısında)
Yetkili : Ayşe YÜZGEÇ - Ömer Muhammet ÇELİK
Telefon :
Gsm : 0533 480 95 60 -0541367 07 33
Fax :
Web :
Facebook : https://www.facebook.com/ayseyuzgec.106?fref=ts
Şube :
Twitter :
Bu firma 60625 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

VALENCİA Güzellik Salonu profesyonel ve güleryüzlü bir kadro ile İstanbul Çekmeköy'de hizmet vermektedir.
 
Çekmeköy'de VALENCİA Güzellik Salonu, sunulan hizmetin, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, uygun fiyatla yapılmasını temel ilke olarak benimsemiştir.
 
Sınırsız hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, dürüstlük, istikrar, kalite, fiyat dengesi ve huzur ÇEKMEKÖY'DE VALENCİA'yı tanımlayan sıfatlardır. Çekmeköy ve İstanbul'daki yüzlerce bayanın bizi seçmesindeki en önemli sebeplerden biri de bu özelliklerini asla kaybetmemesidir.
 
ÇEKMEKÖY
 
Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com  adresinden ulaşabilirsiniz…

 

  Firma Galerisi


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)

Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım