Çekmeköy'de Çağatay Binicilik Atlı Spor Klübü

Adres : Hüseyinli mah. Mera Sokak Karanlık Geçit Mevkii No:194 Çekmeköy/İSTANBUL
Yetkili : Songül Bekret
Telefon : 0555 316 46 53
Gsm : 0549 776 53 20
Fax :
Web : http://catalaybinicilik.com
Facebook : https://www.facebook.com/CatalayBinicilik
Şube :
Twitter :
Bu firma 55396 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

Türkiye de binicilik sporuna gönül veren her yaştan bireyleri binicilik sporunun tanınması, sevilmesi ve sporcu sayımızın artmasını teşvik ederek, Binicilik sporunu daha geniş kitlelere yayılmasına öncülük edip, gençlerin ruh ve beden sağlığının gelişimine katkıda bulunmak temel amacımızdır.
 
İstanbul’un ünlü büyük Ormanlarından biri olan Hüseyinli/Çekmeköy ormanının içinde, şehir yaşamından uzak, insanın doğa ve at ile mükemmel uyumunun gerçekleştiği hoş ve huzurlu bir mekan, binicilik sporunun; çocuk, genç ve yetişkin binicilere öğretildiği bir spor kurumudur.
 
Binicilik sporuna başlama yaşı bu branşta ileri ülkelerde olduğu gibi 4 yaştır. 4-12 yaş arası çocuklar boylarına ve fiziki yapılarına uygun ponylerle (küçük atlarla) atla tanışma ve binicilik eğitimi almaktadır. Bu yaşlara kadar ponylerle eğitim alan biniciler daha sonra dresaj, endurans ve engel atlama katagorilerine devam ederler.
 
Kulübümüzde iki açık ve kapalı olmak üzere manej (atlı biniş alanı) bulunmaktadır. Kulübümüz aile sıcaklığı ortamında, doğa içinde canlı, neşeli ve eğlenceli hoş vakitler geçirebileceğiniz güzel bir mekandır.
 
ÇEKMEKÖY
 
Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com adresinden ulaşabilirsiniz…  
 
  Firma Galerisi


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)

Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım