Çekmeköy'de garanti tesisat tadilat

Adres : M.Sinan Mah.Ulubatlı Hasan Cad.Köşk Sok.No:1 Çekmeköy
Yetkili : Mevlüt Güneş ÇALIŞ
Telefon : 05321559218
Gsm : 05321559218
Fax :
Web : www.garantisutesisat.com
Facebook :
Şube :
Twitter :
Bu firma 3709 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

Ana İlkesi Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olan GARANTİ TESİSAT LTD. ŞTİ. 1984 yılında ümraniyede kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyerek, pek çok işi başarıyla tamamlamıştır.Bulunduğu yerde sığmayarak geniş ferah tabiatla iç içe olan çekmeköy bölgesine taşınarak,daha rahat bir çalışma ortamı oluşturmuştur.
 
Kurulduğu ilk günden beri, Türkiye’de yapılmakta olan sıhhi tesisat işlerini, teknolojisiyle birleştirip uygulamayı titizlikle yapmaya özen gösteren firmamız, bunun için gerekli, ileri teknoloji ürünü makineler parkına ve donanıma sahiptir. En doğru sistem ve teknoloji ile her türlü projeye alternatifli çözümler sunup,uygulamalar yapmaktadır. Binaların projelendirme aşamasından, yaşam alanına dönüşmesi sonrasına kadar işimizin arkasında, müşterilerimizin yanındayız..
 FİRMA PROFİLİ: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp beklentilerini de aşan çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz etkin iletişimi,  işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz. İş etiği ilkelerine bağlılığımızla müşterilerimizde ve çalışanlarımızda yarattığımız güven en önemli varlığımız. Şeffaf bir çalışma ve yönetim anlayışının asla taviz verilmeyecek bir değer olduğuna inanıyoruz.
 
 MİSYONUMUZ: GARANTİ TESİSAT LTD. ŞTİ. Olarak hızla gelişen dünya endüstrisi ve inşaat işlerini arttırmayı, vermiş olduğu hizmet kalitesini uluslararası standartlarda tutmayı, müşterilerine verdiği hizmetten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunmayı, gelişen teknolojileri yakından takip ederek sektöründe öncü adımlar atmayı ve çalışmalarını teknik eğitimlerle desteklemeyi kendisine misyon edinmiştir.
 
 VİZYONUMUZ: GARANTİ TESİSAT LTD. ŞTİ. Doğanın ve insanın öneminin farkında olarak çalışmayı içerir. Çalışanlarının; çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek için, çevre ve İSG yönetim sistemleri ile çalışan GARANTİ TESİSAT LTD. ŞTİ.  eğitim ve projelerle hedefine hızla ilerlemektedir.
ÇEKMEKÖY
 
Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com  adresinden ulaşabilirsiniz…
 
 
 
 

Firma Haberleri


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)
Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım