Çekmeköy'de Clk Konak Gayrimenkul

Adres : Merkez Mahallesi Pirireis cad.no No:32 / T.1 Çekmeköy / iSTANBUL
Yetkili : Kadir Akgül
Telefon : 0216 622 46 16 - 26
Gsm : 0530 173 34 52
Fax : 0216 621 01 12
Web : www.clkkonak.com
Facebook :
Şube :
Twitter :
Bu firma 28579 kez ziyaret edildi.

Firma Hakkında

CLK MARKAMIZ HAKKINDA : Firmamız 1998 Yılında İstanbul /Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye, dudullu, Alemdağ, Şile, Bölgelerinde Hizmet vermeye Başlamıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile gayrimenkul alımları ve satış işlemleri konusunda profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı, başarılı çalışmalarda bulunmuştur.

Gayrimenkul ve İnşaat Yapımı ve Satış Konusunda Doğru, Güvenilir, Uygun Fiyat ve Güler Yüzlü Müşteri Anlayışı İle
hizmet vermeye devam etmektedir. CLK kurulduğu günden, bugüne kadar kalite odaklı çalışmalarının sonucu olarak
büyümüş bir marka olarak emlak sektöründe yerini almıştır. Bugünkü konumu itibari ile markasını profesyonel hizmeti ile gösteren ve bayi ağları ile müşterilerine en kısa sürede memnun etmeyi başarmıştır.

ÇEKMEKÖY

 

Çekmeköy’de faaliyet gösteren firmalar, Çekmeköy firmaları, Çekmeköy haberleri, çekmeköyde restaurantlar nerede, çekmeköyde anaokulları, çekmeköyde cafe, çekmeköy, çekmeköy çilingir, çekmeköy çiçekçi, çekmeköy aktar, çekmeköyde közde kanat, çekmeköyde tavuk, çekmeköyde et, çekmeköyde binicilik kulübü, çekmeköyde dershane, çekmeköy belediyesi, çekmeköy halı, çekmeköy tatlıcı, çekmeköy kebapçı, çekmeköyde kırtesiye, çekmeköy emlak, çekmeköyde satılık, çekmeköyde kiralık, çekmeköyde kat karşılığı arsa, çekmeköy reklam, çekmeköy pankart, çekmeköy dergi, çekmeköy dergisi, çekmeköy gazete, çekmeköy gazete ilan bürosu, çekmeköy acil kaşe, çekmeköy firma rehberi, çekmeköy kreş, ve daha fazlası firmalara www.cekmekoyfirmarehberi.com  adresinden ulaşabilirsiniz…


Firma Haberleri


  Yorumlar

            Firmamız hakkında yorum yapabilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz

Adınız (*)
Email
Yorumunuz (*)

Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım