Gökas Filo Büyümede Dur Durak Bilmiyor


25.07.2017

Çekmeköy'de faaliyet gösteren Gökas Filo ; sektöründe Filo kiralamada yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor....

Merkezi Çekmeköy’de bulunan ve İstanbul’un saygın kurumlarından biri olan Gökas Filo Mayıs ayında alım gerçekleştirdiği yeni araçlar ile araç filosunu %15 oranında büyüttü

70 adet Renault Symboll, 30 Adet Opel Corsa ve 5 Adet Audi A5 model araç alımı ile araç filosunu 900’ün üzerine çıkaran Gökas Filo yakaladığı ivme ile sektörün önde gelen bireysel ve kurumsal araç kiralama şirketlerinin başında geliyor.

Renault Ve Opel’den “0” Km Araçlar

Bireysel araç kiralama alanında son 1 ayda büyük bir yapılanma gerçekleştiren Gökas Filo’nun bu süreçten den başarı ile çıktığını belirten Gökas Filo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Göz “Kısa dönemde araç kiralama alanında gerçekleştirdiğimiz yapılanma kısa sürede başarılı sonuçlar verdi. Markamızın verdiği güven ile araç filomuzu kısa sürede müşteriler ile buluşturduk. Bu yapılanmayı daha güçlü kılmak adına Mayıs ayında Renault ile iş birliği sözleşmesi imzaladık ve sürekli ‘0’ KM yeni araç alımı anlaşmasına vardık. Bu anlamda son bir ayda Renault’tan aldığımız araç sayısı 70’i geçerken, Opel ile yaptığımız anlaşma ile de 30 adet ‘0’ KM Corsa araç alımı gerçekleştirdik.” dedi.

Yatırımlar Hız Kesmeden Devam Edecek

Kısa ve uzun dönem araç kiralama sektöründe yatırımlarına devam edecek olan Gökas Filo önümüzdeki dönem için Renault, Skoda, Seat, Opel, Fiat, Ford, Bmw, Mercedes ve Audi ile belli miktar araç alımları için anlaşmaya varmış durumda.

Ayrıca yaz aylarına özel araç kiralamayı ve bu araçlarla tatile çıkmayı planlayanların Gökas Filo tarafından düzenlediği araç kiralama kampanyalarına da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Sizde kısa ya da uzun dönem araç kiralamak isterseniz Gökas Filo’nun resmi web adresinden (www.gokasfilo.com) araç kiralama randevusu oluşturabileceğiniz gibi 0216 312 20 55 nolu Müşteri Hizmetleri Hattı’ndan da araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.


Bu haber Gökas Filo Araç Kiralama için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım