Beykoz'da en güzel düğün salonu neresi ?


06.04.2017

Anadolu yakasının en şık mekânı Beyaz Saray Davet ve Balo Salonu Beykoz Kavacık Mahallesinde hizmetinizde.

Beykoz Kavacıkta hizmete açılan Beyaz Saray Davet ve Balo salonları her kesimin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 3 ayrı salonu ile en anlamlı günlerinize ev sahipliği yapmak üzere uygun fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün, Nişan, Kına, Dernek Geceleri, Özel Davetleriniz ile 3 ayrı salonda hizmet verecek olan Beyaz Saray Davet Ve Balo salonu şık iç dekoru ve kaliteli hizmeti ile dikkat çekiyor.

BEYKOZDA MUTLU YUVALAR BEYAZ SARAYDA KURULACAK

Beykoz Kavacık Beyaz Saray Davet Ve Balo Salonu aynı anda 3 ayrı düğün yapılabilme özelliğine sahip olan mutlu yuvaların mimarı olmak üzere kendine özgü tarzı ve şık konsepti ile her kesimin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Suit Saray Salonun’da 1,000 kişilik, Gold Balo Salonu 500 kişilik  ve Hürrem Balo Salonu 300 kişilik salonlarda nikâh törenlerinin, kınaların, dernek gecelerinin, özel organizasyonların gençlerin ve asker eğlencelerinin de favori adresi olacak. 2 bin 200 metrekare alan üzerinde kullanım alanıyla  ve otoparkı ile Kavacık dikkat odağı olmaya başladı. Isıtma ve soğutma sistemi ile dört mevsim rahatlıkla kullanılabilecek. Son derece modern bir yapıya sahip olan düğün salonunun tamamlanmasıyla evlenecek çiftlerin  geriye döndüğünde uygun  fiyatlara rüya gibi bir  düğün hayallerine kavuşmuş olacaklardır.

BEYAZ SARAY DÜĞÜN SALONU İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ÖRNEK

Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ustabaşı’nın yaptığı ve Masum Ustabaşının  yönetiminde bulunan Beyaz Saray Düğün Salonları İstanbul Anadolu Yakasında örnek teşkil eden düğün salonları içerisinde en öne çıkanlar olarak sektöre ismini altın harfler ile yazdırmaya başladı. Beyaz Saray düğün salonu nerede, beyaz saray düğün salonuna nasıl gidebilirim, diyenler için Beykoz Kavacık merkeze gelmeleri yeterlidir diyen Mehmet Ustabaşı “Ulaşım için en kolayı biziz” dedi. 


Bu haber Beyaz Saray Düğün ve Davet Salonları için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım