Çekmeköy’de Anaokulları 2. Döneme hazırlanıyor


16.12.2016

Çekmeköy’de kaliteli eğitimin doğrau adresi olarak görünen Yılmaz Anaokulu 2’inci dönem kayıtları avantajları için çalışmalara başladı.

2016-2017 Eğitim öğretim yılı ile birlikte Çekmeköy’de farklı bir eğitim anlayışı ortaya koyan Yılmaz Anaokulunda 2’inci dönem kayıtları başladı.

Alanında en başarılı eğitimcileri bir araya getirerek,  çocuklara aydınlık bir gelecek sunabilmek için 2015 yılında Rukiye Yılmaz tarafından kurulan Yılmaz Anaokulu geride bıraktığı yıllarda olduğu gibi bu dönemde de alt yapısı sağlam başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam ediyor.

Yılmaz Anaokulu Kurucusu Rukiye Yılmaz “ Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi’yle ilk adımı atar; saygı, sevgi, sorumluluk gibi etik değerlerimiz ise bu dönemde çocuklarımıza aşılanır. Yılmaz Anaokulu'nda çocuklarımız, sosyalleşebilecekleri ve kendilerini her alanda geliştirebilecekleri; fikirleri ve hayalleri hayata geçirebilecekleri bir eğitim anlayışıyla karşılaşmaktadırlar. Yılmaz Anaokulu'ndan mezun olan çocuklarımızın, analitik ve bilimsel düşünceye sahip, sorumluluk alan, yaratıcı ve üretken, araştıran, sorgulayan; yeni şeyler öğrenmenin heyecanını yaşayan, demokrasimize sahip çıkan,  içerisinde yaşadığı topluma, doğaya, canlılara ve diğer insanlara karşı saygılı olan bireyler olarak ülkemizi ve geleceğimizi aydınlığa taşıyacaklarına güvenimiz sonsuzdur.”dedi.

 

Bu haber Yılmaz Anaokulu için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım