Çekmeköy Yılmaz Anaokulu Şehit çocuklarını unutmadı


10.11.2016

Çekmeköy’de bulunan Yılmaz Anaokulu eğitim sektöründe örnek bir davranışa imza attı. Çekmeköy’de Şehit ailelerine ücretsiz okulun kapılarını açtı.

u okulda “ŞEHİT ÇOCUKLARI” paradan daha değerli bir bedel ile “ÜCRETSİZ” okur. O bedel “BABALARI” tarafından peşin ödenmiştir diyen Çekmeköy Yılmaz Anaokulu kurucusu Rukiye Yılmaz “Şehit çocuklarımız bizlere emanet” dedi.

EĞİTİM SEKTÖRÜ OLARAK BU KONUDA DUYARLI OLMALIYIZ

Yılmaz Anaokulu kurucusu Rukiye Yılmaz “Bizlerin huzurlu gelecekleri için canını veren Şehitlerimizin evlatlarına bizlerde el uzatmalıyız. Bizlerde eğitim sektöründe hizmet veren Çekmeköy Yılmaz Anaokulu olarak almış olduğumuz karar gereği ilçemizde bulunan Şehit ailelerimizin çocuklarına kontenjan ayırdık. Güze ülkemiz genelinde eğitim sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerde bu duyarlılığı göstermeliyiz” ifadelerinde bulundu.

ONLAR BİZİM ONURUMUZDUR

Şehit aileleri bizlerin onuru ve gururudur. Geleceğimizin genç nesillerine ve bizlere bu güzel ülkemizi “Canları” ile ödeyen aziz Şehitlerimizin evlatları bizlere emanettir. Onlar bizim onurumuzdur diyen Yılmaz Anaokulu kurucusu Rukiye Yılmaz  “Bu güzel ülkemizde huzurlu yaşıyor isek aziz Şehitlerimize borçlu olduğumuzu unutmamamız gerek” dedi. 

 

Bu haber Yılmaz Anaokulu için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım