Çekmeköy'ün Kalbi Kardiyum Avm'de Atıyor


29.10.2016

Çekmeköy’de önceden var olmayan alışveriş merkezi kavramını Çekmeköy’lülere sunan Kardiyum AVM alışveriş ve eğlencenin her türlüsünü bir arada bulunabileceği alternatifsiz bir mekân olarak bölgenin gözdesi olmaya devam ediyor.

Hafta içi günde 5500, hafta sonuysa 7500 kişinin ziyaret ettiği Kardiyum AVM, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün alışveriş ve eğlence hayatına yön veriyor. Düzenlediği etkinlikler ve kampanyalarla binlerce kişiye ulaşan Kardiyum AVM, Toplam 4 kat üzerinde yaklaşık 15.000 m2’lik bir alana kurulmuş olup içersinde 41 seçkin markayı barındırıyor.

Kardiyum AVM alışveriş yapmak isteyenler için Çekmeköy’de tasarımı ile göze çarpan özel bir alışveriş merkezi. Geniş koridorlarıyla, dört katının her birinde ferah ve rahat hareket imkânı sağlayan AVM, kusursuz lokasyonunun avantajlarıyla ihtiyaç duyulan çağdaş alışveriş ve eğlence ortamını Çekmeköylülerin ayağına getirmiş durumda. Alışveriş merkezi içerisindeki geniş koridorlar sayesinde rahat bir alışveriş keyfi sürebilirken ek olarak mağazalarının kolay erişilebilir konumlandırılması sayesinde, katlar arasında hareket ederken de boşa zaman kaybetmiyorsunuz.

ORHAN ÖZTÜRK “AİLE ODAKLI EĞLENCE” MERKEZİ

Kardiyum AVM Müdürü Orhan Öztürk “Zengin marka ve ürün çeşitliliğini içinde barındıran yapısıyla alışverişin her türlüsünü eksiksiz olarak sunuyoruz, özellikle çocuklu ailelere yönelik oyun eğlence alanları, sinema salonları, yemek katı ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile ‘’Aile odaklı Eğlence”nin merkeziyiz diyebiliriz. Kardiyum Alışveriş Merkezi, alışveriş ve eğlence ayrıcalığının yaşam kalitesiyle buluştuğu yaşam alanı olarak sizleri, bu karlı oluşumunun bir parçası olma fırsatını yakalamaya davet ediyor.”dedi.


Bu haber Kardiyum Avm için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım