Yılmaz Anaokulunda Erken Kayıt Fırsatı


18.06.2016

Çekmeköy Yılmaz Anaokulu erken kayıt fırsatını kaçırmayın. 899 TL'den başlayan fırsatları sizde değerlendirin...

Yılmaz Anaokulun temelleri 2008 yılında, Rukiye Yılmaz tarafından kurulan ‘Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ ile atıldı. ‘Erken Çocukluk Dönemi’nde; kişisel gelişim bütünlüğünün korunarak, üretken ve öz güveni tam bireylerin yetiştirme düşüncesi, kolejin hedeflerini belirledi. Kurucu Rukiye Yılmaz, alanlarında en başarılı eğitimcileri bir araya getirerek, çocuklara aydınlık bir gelecek sunabilmek için 2015 yılında Yılmaz Anaokulu’na hayat verdi.

MİNİKLER İÇİN BİRÇOK SOSYAL ALAN YILMAZ ANAOKULUN’DA

1700 m2 alan üzerine kurulmuş olan Çekmeköy Yılmaz Anaokulu öğrencilerine akademik, sportif, kültürel, sanatsal konularda sınırsız olanaklarla donatılmış kaliteli bir eğitim hizmeti sunuyor. Okul içerisinde 7 adet modern sınıf, 2 adet yüzme havuzu, 350 m2 alanda yeşil bahçe, organik koşullarda yemekhane, ortopedik yataklı uyku odası, gelişmiş oyun alanları, fonksiyonel spor salonu ve donanımlı konferans salonu bulunuyor.

ERKEN KAYIT İÇİN SON TARİH 25 TEMMUZ

Yılmaz Anaokulu her çocuk Anaokulu’na gitsin diye Bayram Kampanyası düzenledi, son kayıt tarihi ise 25 Temmuz. Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 0538 882 53 55’den iletişime geçebilirsiniz.

ÇOCUKLARIMIZ, MİMARLARI OLDUKLARI GELECEĞE ERKEN ÇOCUKLUK DÖNEMİ EĞİTİMİ’YLE İLK ADIMI ATAR

 Yılmaz Anaokulu Kurucusu Rukiye Yılmaz “ Değerli Velilerimiz, Öğrencilerimiz; Yılmaz Anaokulu olarak esas gayemiz, çocuklarımızı iletişim kurabilen, kendini ifade edebilen, problem çözebilen, sorumluluk sahibi, yaratıcı, sorgulayan ve dönüşümlü düşünebilen birer birey olarak yetişmektir. Çocuklarımız, mimarları oldukları geleceğe Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi’yle ilk adımı atar; saygı, sevgi, sorumluluk gibi etik değerlerimiz ise bu dönemde çocuklarımıza aşılanır. Yılmaz Anaokulu’nda çocuklarımız, sosyalleşebilecekleri ve kendilerini her alanda geliştirebilecekleri; fikirleri ve hayalleri hayata geçirebilecekleri bir eğitim anlayışıyla karşılaşmaktadırlar” ifadelerinde bulundu.

 


Bu haber Yılmaz Anaokulu için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım