American Time Yabancı Dil Okulları Çekmeköy'de


06.11.2015

Çekmeköy ve çevresindeki ilçelere yabancı dil konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren American Time Öğretmenler ile kahvaltıda bir ara geldi.

Yaşamımızda artık olmaz ise olmazlardan olan yabancı dil ile ilgili günlük hayatımızdaki zorlukları gerek yurt dışında gerek ise yurt içinde görmek mümkün. Artık modern çağın gerektirdiği yaşam kalitesinde İngilizce konuşmak ve öğrenmek ise sadece bunlardan bir tanesi. İşte bu anlamda deneyimli eğitim kadrosu ile Çekmeköy’de hizmet veren Amerikan Time Yabancı Dil Okulu “Bizi tanıyan herkes artık yabancı dil öğrenecek ve konuşacak” diyerek sektörde kendinden söz ettirmeye devam ediyor.  
 
EĞİTİM SEKTÖRÜNDE 40 YILLIK TECRÜBE
 
Kahvaltılı etkili iletişim konulu eğitimin programında eğitimcileri ile bir araya gelen Amerikan Time Yabancı Dil Okulu kurum müdürü Şüheda Özen “ 40 yıllık tecrübe ile Çekmeköy’de hizmet etmekteyiz” dedi.
 
Şüheda Özen” Amerikan Time Yabancı Dil Okulu uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir. American Time Language Schools, eğitim sektöründe geçen 40 yıllık tecrübenin ürünüdür. Yabancı dil öğrenme ihtiyacını gidermek amacıyla kurulmuş güçlü ve dinamik bir markadır.  Ulusal ve uluslararası birçok firma ile işbirliği halindedir. Ulusal Franchise Derneği (UFRAD) asil üyesidir. Birçok ülkede yüzlerce okul ile çalışmaktadır.  American Time, bulunduğu lokasyonun demografik özelliklerine ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak hizmet vermektedir. Sektöründe sürekli fark oluşturur ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar.”dedi.

 


Bu haber American Time (Çekmeköy Yabancı Dil Kursu Okulu) için düzenlenmiştir.


Çekmeköy Haber


Çekmeköy Firma Rehberi Bir Erdem Medya Grup Kuruluşudur. Copyright © 2014 Ernet Tasarım